+44 (0)1843 869171

Back to top
Hilderstone College - Logo

50 Years (1970 - 2020)

Hilderstone College English Studies Centre: akreditovaná jazyková škola angličtiny

Hilderstone College je státní jazyková škola ve Velké Británii, která se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních kurzů anglického jazyka pro dospělé a učitele z celého světa.

Hilderstone College je akreditována Britskou radou, je členem asociace English UK, IALC a dlouhodobě spolupracuje s celou řadou univerzit, středních škol, ambasád a firem po celém světě.

Nejvyšší kvalitu našich kurzů zajišťuje nejen nízký počet studentů ve třídách, ale především vysoce kvalifikovaní a zkušení učitelé, kteří přistupují individuálně ke každému studentovi. Mezi další přednosti naší školy patří plně vybavené multimediální výukové centrum, kavárna s mezinárodní kuchyní, bezplatné Wi-Fi připojení, celá řada společenských akcí s atraktivním programem, volitelné víkendové výlety do atraktivních míst a zajištění nadstandardního ubytování v hostitelských rodinách.

Kurzy anglického jazyka

Naše kurzy anglického jazyka jsou určeny zahraničním studentům všech jazykových úrovní, od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Nabízejí minimálně 21 výukových hodin týdně a také dalších až 14 volitelných hodin samostudia pod dohledem našich zkušených lektorů.

Hilderstone College poskytuje širokou nabídku kurzů pro dospělé:

 • Intenzivní kurz anglického jazyka
 • Přípravný kurz ke zkoušce IELTS
 • Přípravný kurz ke zkouškám Cambridge English CAE a FCE
 • Individuální kurz anglického jazyka (1-1)
 • Minimální věk studentů 16 let
 • Maximálně 14 studentů ve třídě
 • Průměrně 7 studentů ve třídě

Speciální kurzy

 • Rozvojové kurzy pro učitele
 • Skupinové kurzy angličtiny pro skupiny ve věku 16+
 • Kurzy angličtiny pro školní skupiny ve věku 12+
Hilderstone College - Main Image

Lokalita: Broadstairs, Kent

Jazyková škola Hilderstone College sídlí v malém přímořském městečku Broadstairs. To je situováno na jihovýchodním pobřeží Anglie přibližně 110 km od Londýna (80 minut jízdy vlakem) a 30 minut od historického města Canterbury. Broadstairs je velmi dobře dostupné jak z přístavu v Doveru, tak z vyústění Eurotunelu ve Folkestone.

Broadstairs je velmi malebné a přátelské městečko s krásným okolím, které vybízí k pěším procházkám. Jak v centru města, tak na pobřeží je celá řada příjemných restaurací, kaváren a malých obchodů. V blízkosti jazykové školy se nachází kino, bazén, park, sportovní centrum a také moderní nákupní centrum.

Město Broadstairs si uchovává úchvatnou atmosféru, kterou si kdysi oblíbil i anglický spisovatel Charles Dickens. Ve městě jistě stojí za návštěvu jak muzeum Charlese Dickense, tak slavný "Ponurý dům" který dal název jednomu z Dickensových románů.

Vybavení

Jazyková škola Hilderstone College má velmi dobře vybavené zázemí, mimo jiné:

 • Velká společenské místnosti
 • Wi-Fi připojení zdarma
 • Kavárna
 • Kulečníkový stůl
 • Stolní tenis
 • Velký divadelní sál

Ve škole je studentům zdarma k dispozici multimediální výukové centrum, které je vybaveno celou řadou výukových materiálů. Součástí kurzu je i uživatelský přístup do školního systému na bázi Google for Education, který je využíván pro sdílení výukových materiálů a také komunikaci mezi studenty a učiteli.

Hilderstone College - Main Image

Ubytování

Nabízíme pohodlné ubytování v přátelském prostředí hostitelských rodin, vždy v docházkové vzdálenosti od školy. V rámci tohoto ubytování má student k dispozici vlastní, dobře vybavený jednolůžkový pokoj s lůžkem a prostorem pro studium. V hostitelské rodině je zajišťováno i stravování, kdy ve všední dny je podávána snídaně plus večeře a o víkendech také oběd.

Společenský program

Mimo vlastní výuku škola poskytuje také velmi bohatý společenský program. Jedná se o celou řadu odpoledních a večerních aktivit a také o půldenní a celodenní výlety do celé řady atraktivních míst Velké Británie. Tyto společenské aktivity představují jedinečnou příležitost setkání se studenty z celého světa, poznat své spolužáky v neformálním prostředí a dále tak rozvíjet své jazykové znalosti.

Cestování do Velké Británie

Cestu do Broadstairs si každý student zajišťuje individuálně. Doporučujeme, aby si všichni studenti před odjezdem do Spojeného království uzavřeli cestovní a zdravotní pojištění.

Pro více informací navštivte naše internetové stránky hilderstonecollege.com